Montaż serwis klimatyzacji na terenie Dolnego Śląska oraz całej Polski

CO ROBIMY?
demo-attachment-44-Group-582

Montaż

Profesjonalne montaże systemów klimatyzacji. Posiadamy certyfikaty i autoryzacje wszystkich wiodących marek. Montując z nami nie ryzykujesz utratą gwarancji.

SERWIS

Świadczymy usługi serwisowe zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne dla jednostek wszystkich wiodących producentów. 

PRZEGLĄDY OKRESOWE

Klimatyzacja ma nam służyć przez lata, ale żeby tak było trzeba o nią zadbać. Wybierając przegląd u nas możesz mieć spokojną głowę. Sprawdzimy, wyczyścimy i odkazimy twoją jednostkę. 

DLA DOMU

Niezależnie od tego czy chcesz chłodzić czy grzać, znajdziemy i zainstalujemy dla ciebie urządzenie, które spełni twoje oczekiwania. Zarówno co do ceny jak i możliwości urządzenia.

DLA BIURA

Odpowiednia temperatura w środowisku pracy jest szczególnie ważna dla zachowania skupienia i dobrego samopoczucia pracowników. Dobre warunki pracy to lepsza wydajność.

DLA PRZEMYSŁU

zapewnienie właściwej temperatury jest kluczowe dla prawidłowego przebiegu wielu procesów produkcyjnych, skontaktuj się z nami, a znajdziemy rozwiązanie specjalnie dla ciebie

demo-attachment-127-research
Ile to kosztuje?

Każdy przypadek jest inny więc każdy klient otrzymuje od nas indywidualną wycenę zgodną z własnymi wymaganiami i możliwościami. Zarówno wstępne wyceny zdalne, jak i te dokładne u klienta są zawsze w pełni darmowe i niezobowiązujące

samo qr
WhatsApp

795 035 945

Zeskanuj powyższy kod, prześlij informacje do zdalnej wyceny, a otrzymasz ją już w 15 minut.

demo-attachment-114-customer-service
Zdalna wstępna wycena

Przygotuj informacje takie jak: sprecyzowane własne wymagania, co do producenta typu, czy koloru jednostki oraz powierzchnię pomieszczenia/pomieszczeń w jakich działać ma klimatyzator. Pomocne będzie też przesłanie planu pomieszczenia i kilku orientacyjnych zdjęć. Zadzwoń teraz 795 035 945!

Znajdź nas

I zostańmy w kontakcie!

SPRAWDŹ NAS

Bądź spokojny o jakość usługi!

PRZESZŁE PROJEKTY
demo-attachment-45-Group-622
aux-logo6
demo-attachment-43-Group-570
LG-logo
sevra
gree-logo
daikin-logo

795 035 945

kontakt@minifix.pl